16
Úno
2017

Co nosíme?

kde Kubíkovi kupuji oblečení

Mám veliké štěstí, že moje nejlepší kamarádka má jen o měsíc a kousek staršího chlapečka. Je to prima, protože společně řešíme, jak nám kluci rostou, co už umí, co je trápí a na co nám pomohla Rybilka.

2Upřímně doufám, že budou kluci dobří kamarádi. Ještě jednou nespornou výhodou je, že po nich dědíme oblečení, ze kterého už vyrostli. Samozřejmě, že pro Kubíka moc ráda nakupuju, ale jeho spotřeba čistého bodýčka je opravdu vysoká, takže se hodí každý kousek.

Když byl Kuba úplné miminko, tak jsem ho moc ráda oblékala do body, které se dalo celé rozepnout, tedy neoblékalo se přes hlavu, ale jako kabátek a následně se patentky sepnulo. Já byla klidnější, že tomu drobečkovi nemůžu ublížit a Kuba vypadal také spokojeně. Koupit se dají docela snadno, ale úžasný materiál má značka Lindex.

Když trochu povyrost, trávil dny v overálku. Jejich nesporná výhoda je, že nikde se nevyhrnuje ani neklouže z nožiček jako třeba ponožky. Těch jsme měli opravdu velkou zásobu a nejvíce jsme si oblíbili ty z F&F. Je to značka, kterou prodává také řetězec Tesco, takže jsem zvládla nákup a ještě obléknout prcka. Tahle značka má taky čas od času kostýmy, třeba kreslených postav z pohádek, nebo superhrdinů, ve velikostech od úplného miminka. Takže pokud si chcete užít trochu legrace, nebo jste pozvaní na dětskou párty, váš prcek může zazářit.

Další značky oblečení, které za sebe a Kubu můžu doporučit je H&M, C&A, Next a Lidl. Oblečení většinou odpovídá velikostně, materiál je příjemný na dotek a vydrží více praní, aniž by oblečení měnilo tvar. Jakou značku preferujete vy?